SICAK GÜNDEM

ŞENOL GÜNEŞ’İN DERBİ SİLAHI BELLİ OLDU

Oguzhan-

Derbinin şifresini çözen Beşiktaş’ın hocası, orta alanı kilit nokta olarak görüyor…

Şenol Güneş, Atiba-Oğuzhan-Tolgay üçlüsüne çok güveniyor. Ricardo Quaresma’yı ise özel olarak motive eden tecrübeli teknik adam, bu dört ismin önderliğinde Kadıköy’de zafere uzanmanın planlarını yapıyor.

Kadıköy’de daha önce hiç galibiyet alamayan teknik direktör Şenol Güneş, yarınki derbi öncesi tüm planlarını zafer üzerine kuruyor.

Tolgay-

Fenerbahçe’yi günlerdir analiz eden tecrübeli çalıştırıcı, maçın şifresini çözdü. Fanatik gazetesine göre Şenol Güneş, orta sahayı kilit nokta olarak görüyor. Atiba-Oğuzhan-Tolgay üçlüsüyle karşılaşmaya başlamayı planlayan Güneş, uzun süredir birlikte oynayan bu ekibe çok güveniyor. Fenerbahçe’ye 2. bölgede üstünlük kurmayı düşünen, böylelikle daha çok pozisyon bulacaklarını inanan Güneş, bitiricilik noktasında ise Quaresma’yı tek geçiyor.

Sezon başından beri süper bir performans ortaya koyan Portekizli yıldızla antrenmanlarda özel olarak görüşen Güneş, oyuncusundan takıma liderlik etmesini istiyor. Quaresma’yı sakin olması konusunda da uyaran Güneş, “Takımın en tecrübeli oyuncusu sensin. Bu tip maçları çok oynadın. Mutlaka 11’e 11 devam etmeliyiz. Kadıköy’de zor bir atmosfer olacak. Hem sen dikkatli ol, hem de saha içinde kimsenin gerginlik yaratmasına   izin verme. Kolay kart görülmesini istemiyorum” dedi.

Quaresma

Beşiktaş’ın hocası, Atiba, Oğuzhan, Tolgay ve Quaresma’nın derbide etkili oynaması halinde galibiyete uzanacaklarına kesin gözle  bakıyor.

YORUM YAPIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ÇOK OKUNANLAR

To Top