GÜNDEM

‘TÜRKİYE FUTBOLUNU KAOSA SÜRÜKLEME DİREKTÖRÜ’

Fatih Terim

Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Oğuz Çetin, bir dönem A Milli Takım’da yardımcılığını yaptığı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim hakkında çok ağır sözler söyledi. Terim’den, ‘Türkiye Futbolunu Kaosa Sürükleme Direktörü’ diye söz eden Çetin, “Kendi maddi-manevi menfaatleri için, her şeyi yapmaya muktedir bir insan” ifadesini kullandı.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim‘in, Arda Turan, Gökhan Gönül, Selçuk İnan veBurak Yılmaz’ı aylar sonra yeniden A Milli Takım’a çağırmasının yankıları sürüyor.Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Oğuz Çetin, aylardır Türk futbolunun 1 numaralı gündem maddesi olan bu konuyla ilgili zehir zemberek bir yazı kaleme aldı.

‘futboo.com’ adlı internet sitesine Fenerbahçe’nin Akhisar Belediyespor ile oynadığı ve 3-1 kazandığı karşılaşma ile ilgili düşüncelerini yazan Çetin, yazısının son bölümünde Fatih Terim’e değindi.

Fatih Terim İspanya Maçında

Fatih Terim İspanya Maçında

‘TÜRKİYE FUTBOLUNU KAOSA SÜRÜKLEME DİREKTÖRÜ’

Terim’den ‘Türkiye Futbolunu Kaosa Sürükleme Direktörü’ diye bahseden Oğuz Çetin’in yazısı şöyle:

“Türkiye Futbolunu Kaosa Sürükleme Direktörü”, traji-komik uygulamalarına , istikrarlı bir şekilde devam ediyor!
Hiçbir şekilde bir dediği, diğerini tutmayan bir tutum içinde… Tezatlar içinde, herşeyi birbirine karıştıran, nesilleri kendi egoları uğruna bir bir yok eden bir tablo çiziyor…”

”3 yıl gibi kısa bir sürede A Milli Takımı’na 90 oyuncu alan ve bir kenara atan, aslına bakarsaniz ‘kendi maddi-manevi menfaatleri için, herşeyi yapmaya muktedir’ bir insan Türk futbolunu işgal ediyor!”

Fatih Terim Antrenmanı Takip Ederken

Fatih Terim Antrenmanı Takip Ederken

Oğuz Çetin, yazısını ‘Bu konuyu ileriki günlerde daha detaylı aktaracağım’ diyerek noktaladı.

YORUM YAPIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ÇOK OKUNANLAR

To Top