GÜNDEM

’10 NUMARA FABREGAS’

Fabregas

Hürriyet Spor Facebook’unda canlı yayınlanan Muhabirinden programında konuşan Hürriyet’in Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, sarı lacivertli kulübün transfer gündemine ilişkin bomba açıklamalar yaptı…

Soruları yanıtlayan Ercanlar, sarı lacivertli kulübün transfer gündemine ilişkin çok önemli bilgiler verdi. Ara transfer döneminde Fenerbahçe’nin çok hareketli günler yaşayacağını vurgulayan Ercanlar’ın açıklamaları şöyle..

‘KJAER’İ DEVLER İSTİYOR’

Dünyanın en büyük kulüplerinden biri, Simon Kjaer’in transferi için teklif hazırlıyor. Bu kulübün ismi şimdilik açıklanmıyor ancak Manchester United olması kuvvetli ihtimal. Rekor bir teklif olacak. Türkiye’de futbol oynayan bir yabancı için sunulan en büyük teklif. 20 milyon Euro’nun üzerinde olacağı belirtiliyor.

Fenerbahçe'nin Danimarkalı Stoperi Simon Kjaer

Fenerbahçe’nin Danimarkalı Stoperi Simon Kjaer

‘ÇİNLİLER EMENIKE’NİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR’

Çin kulüpleri Emmanuel Emenike’ye talip oldu. 12 milyon Euro’luk resmi bir teklif geldi. Kulübün adı açıklanmıyor. Emenike’ye daha önce de böyle yüksek teklifler yapılmıştı ancak başkan Aziz Yıldırım bırakmamıştı. Bu sefer satılırsa sürpriz olmaz.

Fenerbahçe'nin Nijeryalı Forveti Emenike

Fenerbahçe’nin Nijeryalı Forveti Emenike

’10 NUMARA FABREGAS’

10 numara transferi için ismi geçen futbolcular arasında Fabregas da var. Fabregas’ın ara transferde Chelsea’den ayrılması kesin gibi. Fenerbahçe yönetimi şimdi fiyat araştırması ve futbolcunun Türkiye’ye gelme ihtimalini araştırıyor. Şartlar uygun olduğu taktirde yeni 10 numara Fabregas olacak.

Chelsea'nin Orta Saha Oyuncusu Fabregas

Chelsea’nin Orta Saha Oyuncusu Fabregas

‘ROMERO İÇİN PROTOKOL İMZALANDI’

F.Bahçe yönetimi daha önce de görüştüğü Oscar Romero’nun transferinde ciddi adımlar attı. Arjantin’den aldığımız haberlere göre, Racing kulübü ile protokol imzalanmış. Romero Paraguay Milli Takımı’nda da oynuyor. Henüz 24 yaşında, geleceği çok parlak. Alınırsa Fenerbahçe için iyi bir yatırım olacağı görüşündeyim.

YORUM YAPIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ÇOK OKUNANLAR

To Top